Kontakt:
 
Telefon:
+48 884 336 296 - biuro
+48 660 005 322
 
Jak dojechać:

Snowkiting

Kitesurfing

Gdzie uczymy

Jak uczymy

Mirosław Wesołowski - ps. "Yano"

 

- Instruktor PZKite (Polski Związek Kiteboardingu) level 2
- Instruktor Snowkitingu z 12-letnim doświadczeniem w zakresie szkoleń, jazdy oraz organizacji imprez sportowo-rekreacyjnych.
- Organizator wyjazdów sportowo-rekreacyjnych z 12-letnim doświadczeniem
- Właściciel i założyciel TOPKITE.pl – Kite Ski & Snowkite School Poland
- Wieloletni działacz na rzecz promowania Snowkitingu w Polsce i na świecie
- Współtwórca i założyciel projektu HMS
- Rider, konsultant oraz promotor sprzętu OZONE i Majesty Skis
- Współtwórca grupy riderów: "Snowkite HMS Riders Team"
- Miłośnik aktywności wszelakich: narty, snowboard, snowkiting, kitesurfing, morze, góry, śnieg i woda...

 

Kilka słów o sobie:

Od przeszło 10 lat organizuję wyjazdy zimowe w góry. Na początku w góry polskie, czeskie i słowackie, by później całą moją zimową uwagę przenieść w Alpy.

Doświadczenie zdobyte przez te lata pozwala mi stwierdzić, że najlepszy klimat i atmosferę zachowują wyjazdy w maksymalnie 10-osobowych grupach i tylko takie wyjazdy organizuję. Podobnie jak prowadzona przeze mnie szkoła. Nie porywam się na "masówkę", ponieważ cenię sobie kameralność i bezpośredni kontakt z klientem. Tego nigdy nie zapewni, mimo najszczerszych chęci organizatora, wyjazd masowy!

W mojej pracy jako instruktor doskonale widzę, jakie znaczenie ma indywidualne podejście do klienta.

Zarówno w mojej pracy na wodzie, jak i na śniegu zawsze staram się, byś czuł się najważniejszy. Dzięki temu z każdym klientem nawiązuję bezpośredni kontakt i staram się pomagać, doradzać...czyli objąć klienta pełną opieką!

Tak też właśnie jest na moich alpejskich wyjazdach. 

W odróżnieniu od grupowych wyjazdów autokarowych, moja praca nie polega na zapakowaniu Ciebie w 50-osobowy autokar, przewiezieniu Cię na miejsce i zakwaterowaniu w kwaterze, a później "tu masz karnet... tam jest skibuss...życzymy miłego pobytu..."

Na moich wyjazdach jesteś pod opieką przez cały wyjazd. Ile osób, tyle różnych charakterów. Dlatego też wyjazdy kameralne, maksymalnie 10-osobowe pozwalają mi poznać każdego z Was, zaprzyjaźnić się i zintegrować grupę. Zawsze mam czas, by się z Wami spotkać, wspólnie ustalić plan następnego dnia czy cały plan wyjazdu. Wiem jak ważne jest zintegrowanie się zarówno samej grupy uczestników, jak też dobry kontakt kierownika wyjazdu z całą grupą wyjazdową.

Wspólne wieczorne spacery po mieście, spotkania przy kawie, omawianie planów, luźne rozmowy jak też wspólne oglądanie i omawianie filmów nakręconych na stoku narciarskim...

To wszystko pozwala Ci zapamiętać, że nie jest to wyjazd jak każdy inny. Każdy wyjazd jest wyjątkowy i tak chciałbym, byś czuł. Byś miał poczucie, że jest to wyjazd właśnie dla Ciebie!!!

Do mojej ekipy pomocników i instruktorów również dobieram osoby o podobnym do mojego usposobieniu. Otwartych, życzliwych i rezolutnych. To pozwala zawsze utrzymać atmosferę wyjazdu na doskonałym poziomie emocjonalnym.

 

Życzę Ci udanego sezonu i zapraszam na moje wyjazdy

 

Yano

O tym Jak moja Pasja zamieniła się w Życie!

Od zawsze miałem słabość do sportów zimowych i wodnych, ale to właśnie kitesurfing i snowkiting w pełni skradły moje serce wiele lat temu, jednocześnie kształtując w mojej głowie marzenie, o tym, by móc z tego sportu uczynić mój zawód i otworzyć własną szkołę snow i kitesurfingu. Z biegiem lat, to co było raczkującym pomysłem, przerodziło się w jasno określony cel, a mi udało się osiągnąć jedną z najtrudniejszych i być może najważniejszych rzeczy w życiu - moja pasja jest moją pracą, a moja praca jest moją pasją.

Oczywiście droga do tego, czym jest TOPKITE dzisiaj trwała sporo czasu, biegła przez wiele etapów i miejsc, mając swój początek na Jeziorze Dużym w Żninie, przez białe plaże Łeby, aż po Jastarnię na Półwyspie Helskim. Niepodważalnym atutem miłości do kitesurfingu jest istnienie jego zimowej odmiany, snowkitingu, co czyni latanie z latawcem sportem właściwie całorocznym. Zakres działania TOPKITE to nie tylko piaszczyste plaże, ale również ośnieżone wzgórza Karkonoszy, Tatr, Jesioników, czy malownicze zbocza szwajcarskich, włoskich i francuskich Alp.

Zamiłowanie do sportu to jedno, ale w mojej pracy najbardziej doceniam ciągły kontakt z fantastycznymi ludźmi. Nic tak bardzo nie inspiruje do rozwoju i nie stymuluje go, jak ciągłe poznawanie nowych, wyjątkowych osób, a właśnie taką możliwość daje mi moja praca. Wszyscy, których spotkałem na swojej drodze kitesurfera przyczynili się do rozwoju mojej szkoły-firmy, bo każdy nowy człowiek, to świeże spojrzenie, odmienne pomysły i niepowtarzalne doświadczenia. Nie sposób jednak, żebym nie wspomniał tutaj o Tadeuszu Chrabąszczu, przedsiębiorcy z Warszawy, dzięki któremu TOPKITE ruszył z impetem, oraz o Pawle Modzelewskim, człowieku, który jest chodzącą inspiracją i wręcz zaraża pasją do... życia.

To właśnie, między innymi, wspólnie z nimi wzbogaciliśmy i rozbudowaliśmy ofertę tego, co TOPKITE może Ci zaoferować i zapewnić dzisiaj. Idee, które nami kierują, dotyczą nie tylko modelu biznesowego, ale przede wszystkim wyznaczają nam i określają codzienny sposób życia. Marzenia, w życiu każdego człowieka, pozwalają nieustannie iść do przodu, a my stawiamy znak równości pomiędzy „marzeniem” a „celem” i realizujemy je, jednocześnie się spełniając. Nigdy nie zapominamy o tym, że możemy być wszędzie, w każdym zakątku świata, robiąc to, co kochamy - trzymając w rękach latawiec i płynąc razem z wiatrem.

Jestem dumy, z tego, że moją pracą i życiem mogę pokazać moim bliskim, że snowkiting i kitesurfing, oprócz sportu i wyzwań, które niesie ze sobą uczenie się go, to po prostu świetna zabawa, która wzmacnia ciało i charakter i pozwala poczuć więź z przyrodą. To właśnie z dwójką moich dzieci i z moją żoną świętuję każdy sukces, a w trudniejszych momentach mam w nich stuprocentowe wsparcie. To im oraz każdemu z kim skrzyżują się moje drogi dzięki szkole TOPKITE, chcę pokazać, że życie można, a nawet trzeba przeżyć po prostu szczęśliwie. A snowkiting i kitesurfing + dobra energia = szczęście!

Mirosław Wesołowski - Yano/Yanosik - założyciel i właściciel Szkoły Kitesurfingu i Snowkite TOPKITE.pl
Instruktor Level 2 Polskiego Związku Kiteboardingu (PZKite)
Instruktor Kitesurfingu oraz Snowkitingu (zimowej odmiany kitesurfingu) z wieloletnim doświadczeniem
Organizator wyjazdów turystycznych i szkoleniowych: kitesurfing, snowkiting, narty, snowboard...

 

Należy czerpać radość ze wszystkiego!
Trzeba cieszyć się Wszystkim, co daje nam życie.

Mamy na to tylko jedną szansę, która trwa krótką chwilę...

Dlatego smakujmy ją!!!

Jay Moriarity (1978-2001) 

LIVE LIKE JAY

 

 ...i kilka słów o moich wyjazdach:

"Yano, organizujesz w sezonie wyjazdy na narty???"

- pytają mnie znajomi...

"Takie z pełną obsługą, by można zabrać swoją rodzinę lub przyjaciół, przyjechać na miejsce i nie martwić się o nic więcej..."
"By można było wypić piwko na stoku i w knajpce po nartach...i nie musieć wracać za kierownicą do hotelu!"
"Żeby nie trzeba było biegać w narciarskich butach ze sprzętem na plecach kilkaset metrów do skibusa..."
"Żeby był przyzwoity hotel, przynajmniej ze śniadaniem w cenie i transport na stoki..."
"Żeby przez cały tydzień nie zanudzać się na jednym ośrodku, tylko by była możliwość zaliczenia kilku, codziennie na innym..."

...i jeszcze różne pytania w podobnym stylu...

To mi podsunęło pomysł, by wykorzystać doświadczenia z poprzednich lat, gdy robiłem 4-5 dniówki w Alpy oraz doświadczenie w pracy instruktorskiej z grupami ludzi w mojej szkole kitesurfingu w Jastarni.

W mojej głowie zrodził się pomysł na stworzenie całkiem nowej formy organizacji towarzyskich wyjazdów na narty!
Wyjazdy, na których wszystko robimy razem, a ja obejmuję funkcję Waszego przewodnika, organizatora, kierownika i instruktora, a jednocześnie uczestnika...
Po prostu wyjazd towarzyski w gronie przyjaciół i znajomych, ale z perfekcyjną organizacją Szeryfa, który stoi na straży porządku i dyscypliny.
Żeby wszystko grało i liczyła się tylko dobra zabawa i perfekcyjnie wykorzystany czas spędzony w górach!!!

Moim zadaniem jest zorganizować Wam wszystko, począwszy od rezerwacji hotelu, poprzez przewozy busem, aż do zapewnienia Wam maksimum jazdy na nartach, rozrywki i innych zajęć sportowo-rekreacyjnych...

Tak więc, od stycznia aż do wiosny, jestem w Dolomitach i organizuję dla Was wyjazdy z pełną obsługą: rezerwacja noclegów, transfery na stoki, na zakupy, na apres-ski, zakup karnetów, dodatkowe atrakcje: snowkiting, ski-tour, free-ski...i całą oprawę organizacyjno-rozrywkową...

Wybierzcie tylko termin, a ja Wam przedstawię co i za ile mogę dla Was zrobić!

Najlepiej przez telefon! Mam polski numer, więc nawet we Włoszech rozmawiacie ze mną bez dodatkowych kosztów!!!

Kontakt do mnie: +48 660 005 322
Może być też mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszam!!!

Prognoza wiatrowa

Przyjaciele

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Sklep Surf & Kite

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności - tutaj.

EU Cookie Directive Module Information