snowkiting

kitesurfing

Gdzie uczymy

Jak uczymy

Baza Sportów Wodnych JASTARNIA

Witamy w naszej Bazie TOPKITE w Jastarni

Mamy dla Ciebie do zaoferowania tak wiele atrakcji, że na pewno nie będziesz się nudzić!

Już rozpoczęliśmy WIOSENNE KURSY W ŻNINIE (jez. Duże), a od Weekendu Bożego Ciała ruszamy w Jastarni - Zapisz się już Teraz!


Sprzęt: Szkolimy na najnowszym sprzęcie OZONE osoby na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku. Posiadamy duży zestaw najnowszego sprzętu: od malutkich latawców dla początkujących i dla dzieci, po największe rozmiary, by móc uczyć nawet wtedy, gdy dla innych szkół wiatr wieje za słabo !!!

Nauka: Uczymy tam, gdzie są najlepsze warunki, dzięki temu, że przemieszczamy się ze sprzętem i kursantami na NASZYCH PONTONACH tam gdzie wieje najfajniej, gdzie nie ma tłoku, gdzie jest żółty piaseczek i płytka woda...a WSZYSTKO TO W CENIE KURSU !!!
Po prostu najbardziej komfortowa Nauka Kitesurfingu z możliwych.

Wypożyczalnia i testy: Masz możliwość testowania najnowszych latawców OZONE, a jeśli już potrafisz pływać możesz ten sprzęt wypożyczyć i szlifować umiejętności. Zarówno na potrzeby zajęć jak i całkowicie niezależnie oferujemy wypożyczanie pozostałego sprzętu: pianek, trapezów, kamizelek, desek itp...

Kite-Zakupy: Możesz również bezpośrednio u nas kupić sprzęt, zarówno używany, na którym się właśnie uczyłeś, jak również nowy, z odpowiednim rabatem dla naszych kursantów.

Nasza baza to nie tylko Kursy Kitesurfingu...

Sprzęt Motorowodny: na wyposażeniu mamy skutery wodne, pontony silnikowe oraz motorówkę! Dzięki temu możemy zaoferować Ci różne wodne atrakcje: przejażdżki i wyprawy wodne po Zatoce, naukę i moto-szkolenia, pływanie na desce Wake lub Waterboardzie i wszytko na co pozwoli Ci fantazja...

Kemping TOPKITE: oferujemy Ci pole kempingowe na którym możesz wynająć komfortową przyczepę, postawić własną lub rozbić namiot... Wszystko to w atrakcyjnej cenie i doskonałej lokalizacji. Nasz kemping zlokalizowany jest tuż koło Portu Jatarnia (blisko ronda) więc masz zaledwie parę kroków, by wsiąść na skuter czy motorówkę. Bardzo blisko jest również nad brzeg Zatoki oraz do centrum Jastarni, a do nadmorskiej plaży dzieli nas zaledwie kilkunastominutowy spacer. Taka lokalizacja sprawia, że masz wszędzie blisko!!!

 

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleniową i zarezerwuj już dzisiaj!!!

Zapraszamy!

LEKCJE INDYWIDUALNE

czyli 100% czasu dla mnie... 

 

 

POZIOM I

czyli zaczynamy...

 

 

POZIOM II

czyli zaczynasz pływać...

 

 

POZIOM III

czyli doskonalisz swoje umiejętności...

 

 

PAKIET I + II

czyli w pakiecie taniej...

 

CENNIK

czyli co ile kosztuje...

 

 

Potrzebujesz więcej szczegółów?
Zadzwoń, zapytaj, wyślij sms:

660 005 322

lub (gdy odbywają się zajęcia na wodzie):

733 708 118
odbieramy o każdej porze dnia i chętnie udzielimy Ci niezbędnych informacji!

Prognoza wiatrowa

Przyjaciele

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Latawce i akcesoria

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności - tutaj.

EU Cookie Directive Module Information