Kitesurfing

Snowkiting

Gdzie uczymy

Jak uczymy

Gdzie uczymy

 

 Miejscem naszego działania są:

- Jastarnia (Zatoka Pucka)

- Żnin (Kujawsko-Pomorskie/Wielkopolska)

 ...dzięki temu...

MASZ WYBÓR !!! 

- Chcesz nauczyć się podstaw kitesurfingu w naszej wiosenno-letniej bazie w Żninie, a dokończyć szkolenie latem w naszej bazie w Jastarni, MASZ WYBÓR !
- Chcesz przejść pełen cykl szkoleniowy w naszej wiosenno-letniej bazie w Żninie, MASZ WYBÓR !
- Chcesz odbyć cały kurs kitesurfingu w naszej letniej bazie w Jastarni, MASZ WYBÓR !
- Chcesz odbyć kilka godzin szkolenia indywidualnego w naszej bazie w Żninie i później kilka godzin w letniej bazie Jastarnia, MASZ WYBÓR !
- Chcesz odbyć pełen kurs szkoleniowy w bazie Żnin, ale później zmieniasz zdanie i chcesz kontynuować w bazie Jastarnia, MASZ WYBÓR !
- Po prostu, MASZ WYBÓR i od Ciebie zależy zrealizowanie własnych planów. My się do Ciebie dostosujemy!

Jeśli do Żnina masz bliżej niż na Zatokę - Przyjedź!  Spróbuj!  Zacznij kurs na naszym akwenie!
Zanim wyjedziesz na długo oczekiwany i zaplanowany urlop na Helu, za sobą będziesz miał już podstawy kitesurfingu, które nabyłeś w Żninie.
Pozostanie Ci tylko stanąć na desce i cieszyć sie urlopem, swobodnie pływając po rozległych płyciznach Zatoki Puckiej!

 

Kite-baza w Żninie

Kite-baza Jastarnia 

 

Na samym początku naszej przygody z kitesurfingiem przyświecała nam idea wypromowania i szkolenia kite tylko na żnińskim akwenie, na śródlądziu w centrum kraju, gdzie każdy ma relatywnie blisko (i stosunkowo tanio). Jednak częste wyjazdy nad morze dały nam impuls, by na letnie miesiące osiąść z naszą Top-Kite Bazą nad morzem.

 

Wybór padł na Jastarnię - chyba najlepszy spot do nauki kitesurfingu nad polskim morzem.

 

Doskonałe warunki zarówno do nauki z największą, najdalej sięgającą w głąb Zatoki Puckiej płycizną, jak i rozwijania swoich kitesurferskich umiejętności na otwartym morzu.

 

Kitesurfing to jest nasz sposób na życie, life style, który ciągnie nas w nowe miejsca, gdzie oprócz idei dzielenia się z Wami na kursach naszą wiedzą i umiejętnościami, żyjemy prawdziwym surferskim życiem. Gdzie nie liczy sie nic oprócz wody, wiatru i długich godzin spędzonych na wodzie!

 

Jeśli chcesz poczuć tę radość, zaznać choć odrobinę surferskiego życia - zapraszamy serdecznie na szkolenia, gdzie nauczymy Cię sztuki kitesurfingu, a wtedy świat stanie przed Tobą otworem!

 

Również i później zawsze chętnie przyjmiemy Cię w "nasze progi", a spędzony z nami czas, uczestniczenie w naszych wspólnych kajciarskich wyjazdach, nawiązywanie nowych wspaniałych znajomości i przyjaźni, dadzą Ci siłę do życia i pracy. Pozwolą Ci odkryć Twoje życie na nowo i czerpać z niego pełnymi garściami!

 

Prognoza wiatrowa

Przyjaciele

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Latawce i akcesoria

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności - tutaj.

EU Cookie Directive Module Information