Kontakt:
 
Telefon:
+48 884 336 296 - biuro
+48 660 005 322
 
Jak dojechać:

Snowkiting

Kitesurfing

Gdzie uczymy

Jak uczymy

Fly & Ski Venezia

czyli przylot samolotem na lotnisko Wenecja-Treviso

Przylatujesz do nas samolotem (w poniedziałek) z lotniska Warszawa-Modlin na lotnisko Wenecja-Treviso skąd odbieramy Cię i zapewniamy Ci transfer do hotelu w mieście Moena (155 km / 2 godz 21 min) 

Przez cały wyjazd zapewniamy Ci transport busem oraz pełną opiekę przewodnika po całym regionie narciarskim Dolomity, włącznie z zawożeniem na stokodbiorem ze stoku i transferem do hotelu. W ramach naszej obsługi są również wyjazdy na zakupy, zwiedzanie ciekawych miejsc czy przejazdy na oferowane przez nas zajęcia alternatywne  i rekreacyjne (patrz niżej).
Na naszym wyjeździe w ofercie "Fly & Ski" nie zostajesz sam sobie, nie musisz biegać w butach narciarskich do skibusa, nie musisz planować "co zrobię jutro"...nie musisz również wypożyczać samochodu i myśleć o łańcuchach na koła, odśnieżaniu czy skrobaniu auta...po prostu korzystasz z uroków zimy, a my zajmujemy się oprawą organizacyjną i logistyczną Twojego wypoczynku!!!
Zapewniamy pełną organizację, opiekę, wygodę i komfort!
Można by rzec: jesteś "po pańsku" obwożony po całym regionie, praktycznie spod drzwi hotelu, aż pod sam wyciąg narciarski - codziennie :)
Ty odpoczywasz - my pracujemy!!! 
Łączymy pasję z pracą. Dzielenie tej pasji z Tobą daje nam wiele radości!!!

...i jeszcze coś, czego nie znajdziesz w żadnej innej ofercie , czyli

Zwiedzanie Wenecji

...na wyjeździe narciarskim?
W jaki sposób?

 
Ponieważ Twój 7-dniowy wyjazd obejmuje 6-dniowy skipass, to zostaje nam jeden wolny dzień do wykorzystania, co daje nam doskonałą okazję by ostatni dzień wyjazdu, w poniedziałek jeszcze przed odlotem, wykorzystać na zwiedzanie Wenecji. To niepowtarzalna okazja by upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu: wyjeździć się na nartach i zwiedzić przepiękną Wenecję: zaliczyć przejażdżką wenecką gondolą, zobaczyć Bazylikę św. Marka i Plac św. Marka (Piazza San Marco), pałac Dodżów i inne zabytki Wenecji, które jesteśmy w stanie zwiedzić w ciągu jednego dnia...

Wszystko to masz W CENIE WYJAZDU !!!

Po prostu w ofercie "Fly & Ski" cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji!!!

Nasza oferta "Fly & Ski" dotyczy grupy maksymalnie 8-osób na każdym 7-dniowym turnusie wyjazdowym w okresie od 7 stycznia do 11 marca 2019 oraz 3-dniowym turnusie startowym w terminie 4 - 7 stycznia 2019

Prognoza wiatrowa

Przyjaciele

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Sklep Surf & Kite

Ta strona internetowa korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności - tutaj.

EU Cookie Directive Module Information